צרו קשר

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

טיפול בשעורה בעין

הבליטה האדמומית בקצה העפעף, המתמלאת מוגלה, וגורמת לרגישות, אי נוחות וכאב בעין, מוכרת לכל אחד, והיא מכונה בשם שעורה. חלק מהאנשים נוטים לפתח שעורה בעונות המעבר, חלק יזכו לביקורים רבים של הגולה הדלקתית המעיקה, בעוד שאחרים ייפגשו איתה פעמים ספורות בלבד במהלך חייהם. לעיתים היא תהיה קטנה, תגרום אי נוחות קלה, ותירפא מעצמה, ולעיתים תתפתח לאבצס גדול, מכאיב ולוחץ, שיחייב התערבות רפואית, ואף התערבות כירורגית. כך או אחרת, שעורה בעין היא תופעה לא נעימה, ולכן רצוי שכל אחד ידע איך מטפלים בשעורה בעין, אילו תרופות סבתא לשעורה בעין קיימות, וכיצד ימצא תרופה לשעורה ללא מרשם.

 

מהי שעורה בעין, ומה הגורמים להתפתחותה

 

שעורה בעין היא נפיחות דלקתית מקומית על העפעף בקו הריסים. הנפיחות והדלקת נגרמות כתוצאה מסתימה של אחת מבלוטות ההפרשה בקצה העפעף, האחראיות על הפרשת חומר שומני ששומר על איזון הרכב הדמעות ומסייע לשמירה על לחות גלגל העין. הסתימה נגרמת מהצטברות של תאים מתים ולכלוך, המונעים מן השומן לצאת, כתוצאה מן הסתימה, חיידקים הנמצאים בסביבת העיניים נכלאים בבלוטה, ומתפתחת דלקת.

 

טיפול תרופתי

 

שעורה יכולה להירפא מעצמה, אך אם היא מאוד נפוחה, ויוצרת לחץ ואי נוחות גדולים, או שאינה חולפת מעצמה, ניתן להיעזר במשחה אנטיביוטית, ובמקרים חמורים במיוחד, אף בכדורים אנטיביוטיים. כאשר האבצס גדול מאוד, ואינו נפתח למרות הטיפול, ניתן לבצע פתיחה כירורגית של השעורה.

 

טיפול טבעי לשעורה בעין

 

הטיפול הטבעי לשעורה בעין מתמקד בשני דברים, ניקיון העיין, וקומפרסים חמים. את הניקיון ניתן לבצע באמצעות שטיפה במים, וכן ניגוב האזור המודלק עם צמר גפן טבול בתמצית תה, או מים חמימים. הקומפרס החם צריך להיות ללא לחץ, וכן להשגיח שישמור את חומו. השיטה המקובלת לטיפול בשעורה בעין היא טבילת צמר גפו או מגבת במים חמים, או הנחת תיון חמים על העיין, חסרונה של שיטה זו הוא שהקומפרס מתקרר במהירות, ויש להקפיד על חימומו מחדש בכל פעם. החימום מרחיב את כלי הדם באזור השעורה, מרגיע את הכאב, ממריץ את הדם, ועוזר לפתיחת הסתימה, ולסילוק הפסולת מן האבצס.

 

קומפרס חם מתקדם

 

מי שמעוניין לדעת איך לטפל בשעורה בעין בצורה היעילה ביותר, צריך להכיר את ה- "איי-היל" (EyeHeal), משקפי החימום לעיניים, אותם משווקת חברת רז לייף. משקפי איי-היל (EyeHeal) משלבים את תרופת הסבתא והטיפול הטבעי לשעורה בעין באמצעות קומפרסים חמים, עם קדמת הטכנולוגיה של ימינו. התוצאה היא קומפרס חם אולטימטיבי, קל ונוח לשימוש, חם בדיוק במידה הנכונה, ושומר על חומו למשך כ-10 דקות. טיפול בשעורה בעין פעמיים ביום באמצעות איי-היל יביא לשיפור והקלה מידיים בתחושה, ויעזור לריפוי והחלמה מהירים.

סובלים משעורה בעין או נפיחות בעפעף ובעיניים? אז כדאי לכם להכיר את המוצר הבא.
EYEHEAL הנו מחמם עיניים יחודי המסייע בחימום מקומי ומבוקר של העין ולסייע בתהליך ההחלמה והריפוי.
המוצר מתאים לסיוע וטיפול רפואי בשעורה בעין, בדלקות עיניים ומאושר על ידי הFDA (מינהל המזון והתרופות האמריקאי).
לרכישת המוצר לחצו כאן