צרו קשר

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

טיפול בעפעף נפוח

קרה לכם שקמתם בבוקר, ובהביטכם במראה נבהלתם לראות שהעפעף העליון או התחתון נפוח מאוד, עד כדי הענקת מראה מוזר לפניכם? התופעה יכולה להופיע גם בשני העפעפיים יחד, לעתים יהיה מדובר בהפרעה אסתטית שתעבור מאליה במשך היום, ולעתים הנפיחות היא תוצאה של אלרגיה או מצב רפואי. כיצד מטפלים בעפעף נפוח, ומה הסיבות להתנפחות העפעפיים.

 

הסיבות והגורמים לעפעפיים נפוחים

 

  • אלרגיה – עפעפיים נפוחים יכולים להיות תוצאה של אלרגיה לפריחות, אבק, עדשות מגע, תכשירים קוסמטיים וכיוצא בזה.
  • מצב רפואי של העין – דלקת בלחמית, שעורה, וכלזיון, יכולים לגרום לעפעפיים נפוחים.
  • מצב רפואי של העפעפיים – בלפריטיס ( דלקת עפעפיים ) אורביטל צלוליטיס, והרפס בעין הם בעיות רפואיות שפוגעות בעפעפיים, ומתבטאות בין השאר בעפעפיים נפוחים.
  • פציעות – חבלות ופציעות בעיניים יכולות להוביל להתנפחות העפעפיים, וכמו כן, ניתוחים קוסמטיים להרמת עפעפיים יכולים להוביל להתנפחות.
  • מצבים רפואיים אחרים, שאינם קשורים לעיניים.

 

טיפול רפואי

 

אם הנפיחות בעפעפיים משמעותית, ואינה נעלמת תוך מספר שעות, ובנוסף, אם אתם חווים כאבים, אי נוחות, והפרעות בראייה, יש לגשת בהקדם לרופא, שיבדוק ויוודא כי לא מדובר במחלה שיש לטפל בה מיידית. מחלות עיניים מסוימות יכולות לגרום לנזק בלתי הפיך אם לא יטופלו כראוי, ובנוסף לכך, עפעפיים נפוחים יכולים להוות אינדיקציה למצבים רפואיים חמורים שאינם קשורים לעיניים. בדיקה מקיפה ויסודית של רופא המשפחה ורופא עיניים, תעזור לכם לשמור על עיניכם, תמנע החמרה של מצבים רפואיים, ותאפשר מתן טיפול הולם במהירות במקרה הצורך.

 

טיפול טבעי בעפעפיים נפוחים

 

ברוב המקרים של נפיחות בעפעף התחתון של העין, או נפיחות בעפעף העליון של העין, ניתן להקל ולהרגיע את העיניים באמצעות שמירה על היגיינה, וקומפרסים חמים. קומפרסים חמים מרגיעים את העיין, ממריצים את זרימת הדם, מאפשרים הזנה ופינוי פסולת מן התאים, ומפחיתים גרד וכאב. בנוסף, כאשר מדובר בנפיחות עפעפיים כתוצאה מסתימה של בלוטות חלב, הקומפרסים החמים יסייעו להמסת השומנים ושחרור הסתימה. בנוסף, שמירה על היגיינה מונעת זיהום וסיבוכים, ומאפשרת לעפעפיים לשוב במהירות למצבם הטבעי.

 

קומפרסים חמים חכמים

 

קומפרסים חמים הם אחת הדרכים היעילות לטיפול והרגעה של עפעפיים נפוחים. הקומפרסים החמים מלווים את האנושות דורות רבים, והם תרופת הסבתא המוכרת ביותר לטיפול בבעיות עיניים שונות. משקפי החימום "איי-היל" (EyeHeal) לוקחים את הקומפרס החם כמה צעדים קדימה, אל האלף השלישי, ומסתייעים בטכנולוגיות חימום מתקדמות. משקפי איי-היל מורכבים ממשקפי בד, אותם מתאימים למידת הראש, במשקפי הבד יש שני כיסים, אליהם מכניסים את שקיות החימום, ולאחר מכן מרכיבים את המשקפיים. שקיות החימום מתחממות מרגע פתיחת אריזתן, מגיעות לטמפרטורה הרפואית לאחר מספר דקות ונשארות בטמפרטורה הרצויה למשך כ-10 דקות כאשר כל הטיפול לוקח כ-15 דקות.
יתרונותיהם של משקפי החימום הם טמפרטורה מדויקת להשגת האפקט הרפואי הטוב ביותר, ושמירה על החום למשך הזמן הרצוי.
חברת רז לייף משווקת את משקפי החימום איי-היל במחירים נוחים, הכוללים משלוח עד לבית הלקוח. לפרטים והזמנות התקשרו  1700-700-543 , 09-7454105 או הזמינו ישירות באתר החברה www.razlife.com