צרו קשר

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

טיפול ביובש בעפעפיים

טיפול ביובש בעפעפיים

העור שמסביב לעיניים הוא עדין ורגיש במיוחד, ולכן גורמים שונים יכולים להביא למצב של עפעפיים יבשים. עפעפיים יבשים מהווים מטרד, וגורמים אי נוחות מתמדת, בנוסף לכך, עפעפיים יבשים מהווים מפגע אסתטי, וכיסויים בתכשירי איפור עלול אף להחמיר את הבעיה. כיצד ניתן לטפל בתופעה, ומה הם הגורמים ליובש בעפעפיים, על כך בשורות הבאות.

גורמים אפשריים
 

  • שינויים במזג האוויר – עונות המעבר, המתאפיינות בשינויי טמפרטורה חדים, מקשות על הגוף להגן על העור העדין שמסביב לעיניים, וכתוצאה מכך, העור נוטה להתייבש.
  • יובש – אוויר יבש משפיע מאוד על העפעפיים, אשר ללא טיפול מתאים, יתייבשו גם הם.
  • חשיפה לשמש – חשיפה לשמש, בנוסף לנזקים אחרים, מייבשת את העור. בעת חשיפה לשמש מומלץ להרכיב משקפי שמש, ולהשתמש בקרם הגנה, בכדי לשמור על עור בריא.
  • חימום – בימי החורף, אמצעי החימום השונים נוטים לייבש את האוויר, וכתוצאה מכך עלולים העפעפיים להתייבש. מומלץ להניח על, או בסמוך לתנורי עצים, גז, וסולר כלי עם מים לשם שמירה על לחות האוויר, ולאוורר את הבית במידת האפשר.
  • סבוריאה – אחד הביטויים הנפוצים של התפרצויות סבוריאה הוא עפעפיים יבשים, למניעת התפרצות חריפה, יש לטפל בעזרת תכשיר מתאים כמה שיותר מוקדם.
  • אלרגיה, דלקת עיניים, דלקת עפעפיים, ומחלות עיניים אחרות הגורמות לגירוי העיניים, מביאות לשפשוף חוזר ונשנה של העפעפיים, אשר יכול להוביל להתייבשותם.

 
דרכי טיפול

יובש בעפעפיים הוא תופעה ידועה מקדמת דנן, ולצד הטיפולים המודרניים, קיימות תרופות סבתא שהוכיחו עצמן במהלך הדורות. העיקרון הוא לנסות להרגיע את העפעף, לשמור על היגיינה מקסימאלית של איזור העיניים, ולחדש את הלחות הטבעית של העור. חברות הקוסמטיקה משווקות קרמים ומסיכות מיוחדים המיועדים לעור שמסביב לעיניים ולעפעפיים, והסובלים מסבוריאה נעזרים בתכשירים מיוחדים לטיפול בסבוריאה. בנוסף לכך, צריכת מים מספקת היא הכרחית על מנת לעזור לגוף לשמור על לחות העור, וקומפרסים חמים עוזרים להרגיע את האזור, ממריצים את זרימת הדם, ומסייעים לעור לחדש את הלחות הטבעית שאבדה לו.

איי – היל משקפי חימום לעיניים

איי – היל הם משקפי חימום, המתפקדים כקומפרסים חמים, שפעולתם מדויקת ואפקטיבית. המשקפיים מורכבים ממשקפי בד עם כיסים, כאשר בכיסים משחילים כריות חימום. כריות החימום פועלות מעצמן מרגע פתיחת עטיפתן, והן מגיעות לטמפרטורה האידיאלית לבריאות העין והעפעף. היתרון של איי היל על קומפרס חם רגיל הוא נוחות השימוש, ההתאמה למבנה העין, והטמפרטורה המדויקת, שתשיג את התוצאה הטובה ביותר. חימום נכון של העיניים ישפר את הזנת העור ואת זרימת הדם, יעזור להגן על העור, ולשמור על הלחות הנחוצה לו. חברת רזלייף משווקת את משקפי החימום איי – היל בישראל, במחיר נוח, הכולל שליחות עד לבית הלקוח. לפרטים נוספים ולהזמנות, התקשרו 1700-700-543 , או 09-7454105, ונשמח לעמוד לשירותכם.