צרו קשר

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

איך מטפלים בצלקות – הסבר מקצועי

התהוות צלקת:

כשהעור נפצע הגוף נכנס למצב מהיר של "תיקון הבעיה". במקרים רבים יוצר מנגנון הריפוי שלנו תהליך של "תיקון יתר" מה שגורם לייצור מוגבר של סיביי קולגן אשר מרפאים את הפצע אך עשויים לגרום להצטלקות יתר.
בזמן פעילות הגוף לסגירת הפצע, שכבות האפידרמיס בעור מייצרות לחות גבוהה באזור הצלקת על-מנת לזרז את הריפוי. במקרים רבים, תתנדף חלק מהלחות שמגיעה לצלקת דרך שכבת העור העליונה. איבוד הלחות מגרה את התאים בעור ליצור מוגבר של סיביי קולגן. כך נוצרת הצטלקות יתר.

טיפול בצלקת:

יריעת הסיליקון סקאר-היל (ScarHeal) עוטפת וסוגרת את אזור הצלקת. יריעת הסקאר-היל מונעת בריחה של לחות וגורמת לחלוקת לחות שווה בכל אזורי הצלקת. כמו כן היריעה חדירה להעברת חמצן מהאוויר שהינו חיוני להבראת העור. שני אלמנטים אלה יוצרים תנאים אידאליים להבראת הצלקת ולהפחתת ייצור הקולגן המיותר.

שיפור במצב הצלקת:

תנאי הריפוי האופטימליים של הסקאר-היל (ScarHeal) סביב הצלקת גורמים לרקמות העור הבריאות להשתלב בצורה מיטבית עם הרקמה הצלקתית.  תנאים אלו גורמים לשיפור בצבע הצלקת כך שיהיה דומה יותר לעור שסביבה, וכן מרככים ומשטיחים אותה.

לסיכום:

מומלץ להשתמש ביריעות הסיליקון סקאר-היל (ScarHeal) , על פי ההוראות וכמה שיותר קרוב למועד סגירת הפצע. כך תסייעו לריפוי מיטבי של העור עם מינימום הצטלקות ולקבלת צבע עור בריא ושטוח באזור הפצע.

יריעות הסיליקון ScarHeal מהוות טיפול קל ובטוח לשימוש גם עבור ילדים ולבעלי עור רגיש.
השימוש ביריעות הסיליקון הינו הטיפול הטוב ביותר הקיים לצלקות חדשות וישנות. הסקאר-היל ייתן תוצאות טובות יותר עבור צלקות חדשות או בנות מספר חודשים כאשר הטבה חלקית יכולה להתקבל גם בשימוש על צלקות ישנות.